KLENOVICE - oficiální stránky obce

Oficiální stránky obce Klenovice
Klenovice
Přepnout vzhled: PRO SLABOZRAKÉ   Textová verze    |   Tisk stránkyTisk stránky
Úvod -> Obec -> Současnost -> červenec 2008

obec Klenovice v červenci 2008V posledním červencovém týdnu bylo započato s opravou venkovní omítky budovy obecního úřadu. Výdaje na tuto akci dosáhnou výše 89 tis.Kč.
Oprava venkovní omítky na budově OÚ
Oprava venkovní omítky na budově OÚ
Oprava venkovní omítky na budově OÚ
Oprava venkovní omítky na budově OÚ

28. července 2008 vychází Klenovický měsíčník č. 7/2008.
Dne 26. července 2008 se naši fotbalisté zúčastnili turnaje v Přehořově, kde z osmi celků obsadili druhé místo.
V polovině července 2008 byla položena nová střešní krytina na budově obecního úřadu včetně klempířských prvků. Před položením krytiny byly vyměněny latě a natažena difuzní fólie. Celkem si tato akce vyžádá více jak 190 tis.Kč. Dále je pokračováno v úpravách vnitřních prostor budovy, zejména části bývalé požární zbrojnice, kde vznikne příruční spisovna a rozšíření kancelářských prostor. Na přelomu měsíce července a srpna bude dokončena částečně oprava vnějších omítek na západní straně, severním a jižním štítu budovy. Rekonstrukcí projde kompletně elektroinstalace včetně osvětlení a vytápění. Na tuto rekonstrukci získala obec dotaci z Programu obnovy venkova ve výši Kč 100.000,--. Předpokládané výdaje na celou rekonstrukci budou kolem 550 tis.Kč.
Výměna střešní krytiny na budově OÚ
výměna střešní krytiny na budově OÚ
Výměna střešní krytiny na budově OÚ
výměna střešní krytiny na budově OÚ

Dne 19.7.2008 v naší obci proběhly dva koncerty dechových hudeb v rámci 14. ročníku festivalu Kubešova Soběslav. Několik fotografií z této akce můžete shlédnout v sekci Kultura -> Různé kulturní akce.
Dne 9.7.2008 se uskutečnilo třetí jednání zastupitelstva obce Klenovice v roce 2008. Zápis z jednání zastupitelstva je možno prohlédnout zde.
Začátkem července 2008 obec obdržela oznámení o zamítnutí dotace na výstavbu místní komunikace v jihozápadní části obce z Regionálního operačního programu. Šlo o II. výzvu v letošním roce. Zastupitelé na svém červencovém jednání byli s tímto seznámeni. Obec do konce července 2008 podá žádost o dotaci na tento projekt ještě ve 3. kole.
3. července 2008 bylo zveřejněno Čerpání a plnění rozpočtu obce Klenovice a Rozvaha k 30. 6. 2008.
Jubilanti v měsíci červenci 2008
paní Marie Bělohlavová – 72 let
paní Anna Chocholová – 83 let
paní Marie Komárková – 73 let
paní Marie Turková – 73 let
  © 2001 - 2021 obec Klenovice Prohlášení o přístupnosti stránek